Opinie o Nas
Moje konto
zamknij
Twoje konto
Masz pytania?
Zadzwoń: 664 450 934lub napisz>

Opony Bridgestone

Najpopularniejszym dostawcą opon na świecie, którego historia sięga początków lat 30., jest japońska firma Bridgestone. Obecnie prowadzi ona nie tylko sprzedaż, ale także produkcję ogumienia na całym świecie, w tym również w Polsce, gdzie fabryki są zlokalizowane w 4 miejscach, w tym chociażby w Poznaniu oraz Stargardzie.

Zróżnicowana działalność

Krokiem milowym w rozwoju firmy była ekspansja do USA, która oprócz otwarcia kolejnych fabryk za Oceanem, objęła również przejęcie bardzo znanej w branży firmy Firestone. W kolejnych latach Bridgestone rozpoczęło produkcję opon również pod innymi markami, w tym chociażby Dayton czy Road King. Obecnie działalność firmy wybiega znacznie dalej, gdyż obejmuje również tworzenie wielu innych powiązanych artykułów, do których należą chociażby materiały budowlane, buty czy izolacje.

Bogactwo marek

Jakość oraz popularność opon Bridgestone została doceniona przez najpopularniejszych producentów samochodów, którzy bardzo chętnie korzystają w swoich autach z produktów tej japońskiej firmy. Efekty pracy japońskich inżynierów można chociażby znaleźć w pojazdach: BMW, Honda, Skoda czy Volkswagen, a także wielu innych, powszechnie kupowanych przez kierowców pojazdów.

Sprawdzone w szczególnych warunkach

Opony firmy Bridgestone przez wiele lat były eksploatowane w ekstremalnych warunkach, będąc użytkowanymi przez zespoły biorące udział w najsłynniejszych wyścigach samochodowych na świecie, czyli Formule 1. Przez 5 lat, w latach 2006-2010, Bridgestone było nawet wyłącznym dostarczycielem ogumienia dla bolidów startujących w tych zawodach.

Innowacyjne technologie

Stały rozwój marki jest związany z wprowadzaniem nowych rozwiązań wulkanizacyjnych, pozwalających uzyskać przewagę nad konkurencją i dostarczać klientom opony jeszcze bardziej funkcjonalne oraz wytrzymałe niż wcześniej. Przede wszystkim są oni wiodącą firmą w zakresie bezpieczeństwa, dając klientom produkty, które są w stanie zapobiec zatrzymaniu pojazdu nawet po ich przebiciu lub utracie ciśnienia.

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Korzystając z witryny mogą Państwo określić warunki wykorzystywania plików w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w naszej zakładce Polityka prywatności

Zamknij