Opinie o Nas
Moje konto
zamknij
Twoje konto
Masz pytania?
Zadzwoń: 664 450 934lub napisz>

OPONY LETNIE

Z chwilą, gdy temperatura na zewnątrz zaczyna wynosić więcej niż 5 stopni Celsjusza, warto pomyśleć o założeniu letnich opon. To ważne ze względów bezpieczeństwa – warunki panujące na drodze są zupełnie inne, wymagają więc zastosowanie odrębnych rozwiązań.

Opony letnie najlepiej założyć wczesną wiosną i nie zdejmować ich aż do października – choć to zależy oczywiście od panującej jesienią aury. Czym różnią się od zimowych? Przede wszystkim profilem bieżnika oraz materiałem, z jakiego zostały wykonane. Ogumienie tego typu zapewnia dobrą przyczepność zarówno w bardzo ciepły, jak i deszczowy dzień. Gwarantuje również krótszą drogę hamowania i odpowiednie warunki do jazdy po drogach różnego typu. Wystarczy dopasować ogumienie do typu pojazdu, aby zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo prowadzenia.

Zamknij
Filtrowanie
Producent
Filtruj
Sortowanie
  • Ceny:
  • Nazwy:
  • Popularności:
Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Korzystając z witryny mogą Państwo określić warunki wykorzystywania plików w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w naszej zakładce Polityka prywatności

Zamknij