Opinie o Nas
Moje konto
zamknij
Twoje konto
Masz pytania?
Zadzwoń: 664 450 934lub napisz>

OPONY ZIMOWE

W polskim klimacie, który charakteryzuje się zmiennością pór roku oraz dużymi rocznymi amplitudami temperatur, ważne jest dobranie odpowiednich opon zimowych do samochodów osobowych, co pozwoli na bezpieczną podróż w okresie występowania mrozów i śniegu. Warto więc starannie zaplanować zakup właściwego ogumienia, które maksymalnie skróci drogę hamowania i zminimalizuje ryzyko spowodowania wypadku drogowego.

Wybierając odpowiedni model opon zimowych do samochodu osobowego, należy zwrócić uwagę na rzeźbę bieżnika, która decyduje o tym, jak szybko odprowadzana jest woda lub śnieg. Większa liczba lameli daje możliwość uzyskania lepszej przyczepności w trakcie jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych. W naszym asortymencie posiadamy wiele produktów, które można dopasować do konkretnego auta i potrzeb właścicieli pojazdów.

Zamknij
Filtrowanie
Producent
Filtruj
Sortowanie
  • Ceny:
  • Nazwy:
  • Popularności:
Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Korzystając z witryny mogą Państwo określić warunki wykorzystywania plików w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w naszej zakładce Polityka prywatności

Zamknij