Opinie o Nas
Moje konto
zamknij
Twoje konto
Masz pytania?
Zadzwoń: 664 450 934lub napisz>

OPONY WIELOSEZONOWE

Dla osób, które nie chcą wydawać pieniędzy na wymianę ogumienia co pół roku, a także ich składowanie jest dla nich niepotrzebnym problemem, wyjściem są opony wielosezonowe do samochodów osobowych. Ich bieżnik został stworzony z połączenia zasad, które stosuje się przy wykonywaniu ogumienia letniego oraz zimowego. Stosuje się w nich mniejszą liczbę lameli niż w przypadku produktów przeznaczonych na zimę, ale liczba rowków jest większa niż w akcesoriach letnich.

Ich działanie jest wyważone, dlatego droga hamowania w przypadku opon wielosezonowych do samochodów osobowych jest nieco dłuższa niż podczas użycia ogumienia dedykowanego konkretnej porze roku. W związku z tymi parametrami ich zużycie następuje stosunkowo szybciej na gorącym asfalcie w trakcie upałów. Zastosowana mieszanka jest jednak twardsza od innych wersji.

Zamknij
Filtrowanie
Producent
Filtruj
Sortowanie
  • Ceny:
  • Nazwy:
  • Popularności:
Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Korzystając z witryny mogą Państwo określić warunki wykorzystywania plików w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w naszej zakładce Polityka prywatności

Zamknij