Opinie o Nas
Moje konto
zamknij
Twoje konto
Masz pytania?
Zadzwoń: 664 450 934lub napisz>

OPONY LETNIE

Specjalistyczne cechy w stosunku do standardowego ogumienia posiadają opony terenowe. Ich zróżnicowanie polega przede wszystkim na odmiennym zastosowaniu bieżnika, który jest głębszy, a jednocześnie obejmuje większą powierzchnię. Konkretny wybór powinien zależeć jednak od czasu spędzanego podczas jazdy po wertepach oraz rodzaju dostępnych nawierzchni. W nasze ofercie znajdą Państwo zróżnicowane opcje kupna ogumienia czołowych producentów, którzy posiadają w ofercie propozycje przygotowane na zróżnicowane warunki oraz wymagania.

Zastosowanie

Kupując opony letnie do jazdy w terenie, szczególnie w polskim rejonie geograficznym, można być przygotowanym na jazdę po szutrowej nawierzchni lub poruszanie się w terenie błotnistym, po opadach deszczu. Mają one krótką drogą hamowania i bardzo dobrą przyczepność.

Zamknij
Filtrowanie
Producent
Filtruj
Sortowanie
  • Ceny:
  • Nazwy:
  • Popularności:
Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Korzystając z witryny mogą Państwo określić warunki wykorzystywania plików w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w naszej zakładce Polityka prywatności

Zamknij