Opinie o Nas
Moje konto
zamknij
Twoje konto
Masz pytania?
Zadzwoń: 664 450 934lub napisz>

OPONY ZIMOWE

Podwójną rolę spełniają dostępne w naszym sklepie internetowym opony zimowe terenowe. Z jednej strony są one przystosowane do trudnych warunków atmosferycznych w trakcie okresu zimowego, który jest szczególnie odczuwalny w Polsce. Można w nich bezpiecznie jeździć po oblodzonych drogach, a także w trakcie opadów śniegu. Z drugiej strony to specjalna mieszanka, która jest dedykowana pojazdom dostosowanym do jazdy na zróżnicowanym obszarze.

Dostosowanie do trudnych warunków

W oponach terenowych została zastosowana mieszanka, która charakteryzuje się szczególną wytrzymałością podczas jazdy po grząskim i nierównym gruncie. Zakup odpowiedniego ogumienia to także oszczędność finansowa. Dzięki temu w mniejszym stopniu są zużywane pozostałe elementy samochodu, a także sam koszt opon w ostatecznym rozrachunku opłaci się bardziej podczas kupna lepszej wersji ogumienia.

Zamknij
Filtrowanie
Producent
Filtruj
Sortowanie
  • Ceny:
  • Nazwy:
  • Popularności:
Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Korzystając z witryny mogą Państwo określić warunki wykorzystywania plików w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w naszej zakładce Polityka prywatności

Zamknij