Opinie o Nas
Moje konto
zamknij
Twoje konto
Masz pytania?
Zadzwoń: 664 450 934lub napisz>

OPONY WIELOSEZONOWE

Jeśli nie wiesz, które opony wybrać, nie chcesz co sezon zmieniać ogumienia na nowe lub nie masz miejsca, aby je właściwie przechowywać, zdecyduj się na rozwiązanie całoroczne. To bardzo wygodne i korzystne wyjście, zwłaszcza jeśli z reguły poruszasz się po miejskich drogach. Taki kompromis nadaje się do stosowania zarówno przy wysokich, jak i niskich temperaturach, zapewniając odpowiednią przyczepność.

Opony wielosezonowe zaprojektowane zostały w sposób, który umożliwia utrzymanie ekonomicznej jazdy, a tym samym komfort prowadzenia w zmiennych warunkach atmosferycznych. Zawdzięczają to obecności specjalnych lamelek, a także dwuczęściowym bieżnikom, które sprawiają, że jest to dość uniwersalny wybór. Najlepiej sprawdzają się więc w trakcie łagodnych zim, a także jako ogumienie przejściowe.

Zamknij
Filtrowanie
Producent
Filtruj
Sortowanie
  • Ceny:
  • Nazwy:
  • Popularności:
Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Korzystając z witryny mogą Państwo określić warunki wykorzystywania plików w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w naszej zakładce Polityka prywatności

Zamknij