Opinie o Nas
Moje konto
zamknij
Twoje konto
Masz pytania?
Zadzwoń: 664 450 934lub napisz>

OPONY ZIMOWE

Istotna kwestia, o której zawsze należy pamiętać zanim na drogach pojawi się pierwszy śnieg, to wymiana opon na zimowe. Wraz ze spadkiem temperatury samochód potrzebuje znacznie większej przyczepności i pewności hamowania niż w miesiącach letnich. Właśnie dlatego wymiana ogumienia jest konieczna, o ile nie stosuje się rozwiązań wielosezonowych.

Istotną różnicą jest mieszkanka, z jakiej wyprodukowane zostały opony zimowe, która w wyniku działania niskiej temperatury pozostaje elastyczna, nie twardnieje i jednocześnie zapewnia kierowcy komfort podczas wykonywania nawet bardziej wymagających manewrów. Podczas wyboru ogumienia warto zwrócić również uwagę na głębokość bieżnika, która powinna wynosić minimum 1,6 mm – im głębsze rowki, tym lepsza przyczepność samochodu na ośnieżonej i śliskiej nawierzchni.

Zamknij
Filtrowanie
Producent
Filtruj
Sortowanie
  • Ceny:
  • Nazwy:
  • Popularności:
Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Korzystając z witryny mogą Państwo określić warunki wykorzystywania plików w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w naszej zakładce Polityka prywatności

Zamknij