Opinie o Nas
Moje konto
zamknij
Twoje konto
Masz pytania?
Zadzwoń: 664 450 934lub napisz>

Opony marki Paxaro

Stosunkowo od niedawna, czyli od 2014 roku, dostępne są na rynku opony Paxaro, których producentem jest znane niemieckie przedsiębiorstwo Continental. Jest to ogumienie, które produkowane jest w zróżnicowanych opcjach zarówno pod względem pory roku, preferowanej nawierzchni, jak i rodzaju auta, do którego mogą być wykorzystane.

Krótka historia firmy

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, marka Paxaro dopiero buduje swoją pozycję w świadomości klientów. W 2014 roku rozpoczęta została produkcja ogumienia letniego, rok później wprowadzono również na rynek opony zimowe, lecz pełna oferta produktów wulkanizacyjnych dla klientów posiadających różne rodzaje pojazdów została przygotowana w 2016 roku i w pełnym zakresie realizowana jest także obecnie.

Rodzaje dostępnych produktów

W ramach oferty firmy Paxaro nabyć można zarówno opony przeznaczone na zimę, jak i na lato. W przypadku pierwszej z tych opcji najważniejszym atutem jest bardzo dobra przyczepność na drodze w trudnych warunkach spowodowanych opadami śniegu czy po zamarzniętej nawierzchni, zaś w cieplejszych okresach sprawdzają się one przede wszystkim podczas intensywnych opadów deszczu.

Dobra przyczepność czy krótka droga hamowania to również cechy, które posiada ogumienie przygotowane do samochodów osobowych, ale także terenowych czy dostawczych. Oprócz uniwersalności wśród korzyści z ich stosowania można wymienić również atrakcyjne warunki cenowe zakupu, które wpływają również na popularność produktów tej niemieckiej firmy.

Inne atuty

Opony Paxaro to przede wszystkim wersja ekonomiczna – w dobrej cenie klienci otrzymują ogumienie o przyzwoitej jakości, które może zastosować do pokonywania tras miejskich, ale także zróżnicowanej jazdy w terenie, przede wszystkimi samochodami typu SUV. Dzięki starannie zaplanowanej oraz wykonanej technologii możliwe jest uzyskanie bezpieczeństwa zarówno na suchej, jak i mokrej czy oblodzonej nawierzchni. Korzystając szczególnie z opon zimowych Paxaro można czuć się chronionym przed skutkami zjawiska aquaplaningu, czyli utraty przyczepności podczas jazdy po mokrej drodze.

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Korzystając z witryny mogą Państwo określić warunki wykorzystywania plików w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w naszej zakładce Polityka prywatności

Zamknij